معرفی شرکت

شرکت تامین نیروی سام (سهامی خاص)  با هدف سرمایه گذاری  در زمینه تولید و ارائه خدمات در حوزه انرژی و با سرمایه مستقیم بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به پشتوانه فنی و مالی در مدت زمان کوتاه موفق به اخذ کلیه موافقتنامه ها و قراردادهای رسمی تولید انرژی برای سه نیروگاه CHP و یک نیروگاه WHR (Wasted Heat Recovery) در منطقه شمالغرب گردید که این پروژه ها در مرحله احداث و راه اندازی میباشند.

از جمله فعالیت­های سابق اعضای این شرکت، مشاوره و طراحی و اجرای پروژه های نیروگاهی صنعتی داخلی ازجمله مجتمع صنعتی فولاد کاوه، مجتمع صنعتی کن تایر و ...، همچنین مشاوره و طراحی پروژه های نیروگاهی مقیاس کوچک خارجی در کشور عراق و ترکیه از جمله نیروگاه 16 مگاواتی اربیل و نیروگاه 7 مگاواتی مانیسا ترکیه و پروژه های متعدد دیگر بوده است.

این شرکت برای اولین بار در داخل کشور موفق به طراحی و انعقاد قرارداد نهایی فروش انرژی حاصل از پروسه  تولید انرژی برق، بدون استفاده از سوخت های فصیلی و حاصل از بازیافت انرژی های تلف شده حرارتی (WHR) در صنایع  گردیده است. پشتوانه فنی و اجرایی قوی این شرکت، منجر به جلب و ترغیب سرمایه گذاران در زمینه انرژی برای همکاری با  این شرکت به شکل استفاده از خدمات مشاوره و طراحی، مدیریت و یا انجام پروژه به شکل کلید در دست (EPC ).

همچنین این شرکت با بهره­گیری از نیروهای توانمند بومی و متخصص دانشگاهی تا به حال مشاوره نهادهای دولتی و علمی را نیز در سوابق خود دارد.